100% ONLINE ŠTÚDIUM MBA, MSc & LLM ZA CENU OD 4.162 € - PRIHLÁSENIE LEN DO 30. 9. 2023
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia

Blog

29. marec 2023
Technika Pomodoro: Ako zvýšiť svoju produktivitu pomocou 25-minútových intervalov
Mnohí z nás majú v práci veľa úloh a málokedy vedia, kde začať. Často trávime hodiny sedením a snažíme sa nájsť motiváciu na vykonanie práce. Čo nám pomôže? Technika Pomodoro.
22. marec 2023
Čo je workoholizmus a ako sa mu vyhnúť?
Pracovná etika a workoholizmus nie sú synonymá, hoci sa v našej spoločnosti, ktorá kladie dôraz na pracovný výkon, často zamieňajú. Milujete svoje povolanie? Ste si istí, že nesmerujete k závislosti?
15. marec 2023
Čo je pravda a čo nie? 7 najčastejších mýtov o štúdiu MBA
Uvažujete o štúdiu MBA, ale z nejakého dôvodu si myslíte, že to nie je pre vás. O štúdiu MBA existuje mnoho rozšírených, ale nepravdivých predstáv. Vybrali sme pre vás tie najčastejšie.
1. marec 2023
Čo je mentoring a je pre vás vhodný?
Začínate podnikať, zmenili ste odbornosť, povýšili vás? V týchto zlomových momentoch sa vám budú hodiť informácie a skúsenosti niekoho, kto sa v danej oblasti vyzná lepšie, a práve na to je mentor.
21. február 2023
LinkedIn: ako ho správne využiť pre svoju profesiu?
Existuje sociálna sieť, kde si môžete nájsť prácu, stretnúť sa s ľuďmi rovnakej profesie, mať možnosť prezentovať novinky vo svojom odbore, a to všetko zadarmo.
1. február 2023
Networking: ako správne vytvárať kontakty?
Networking je vytváranie siete pracovných kontaktov, ktoré však môžete nadviazať aj v autobuse alebo na skalnom previse.
18. január 2023
Nebojte sa chýb, spriateľte sa s nimi
Aj keď riadite tím a záleží vám na tom, aby vaši podriadení nerobili chyby, musíte sa najprv zmieriť s vlastnou omylnosťou.
29. december 2022
Sofistikované firemné výhody priťahujú a motivujú
Dobre zvolené firemné benefity často fungujú ako eso v rukáve pri práci s inteligentným kandidátom. Dokážu prilákať nových zamestnancov a motivovať tých súčasných k lepšej práci?
15. december 2022
Ako si vychutnať Vianoce bez stresu?
Vianočné sviatky sú pre mnohých ľudí časom radosti a osláv, ale môžu priniesť aj stres a napätie. Ako sa vyhnúť stresu a užiť si Vianoce s rodinou v pokoji? Tu je niekoľko tipov.
7. december 2022
Ergonómia na pracovisku prináša spoločnosti peniaze
V kancelárii často trávite viac času ako doma. A ak nemáte v obývačke vratké stoličky a vratký stôl, prečo by ste sa mali trápiť s nevhodným nábytkom v práci?
22. november 2022
Delegujte, aby ste mohli voľne dýchať
Neviete, kam skočiť skôr, kým vaši podriadení nemajú čo robiť? Je najvyšší čas začať delegovať, získate tak čas a energiu na dôležité veci, ktoré zvládnete len vy.
10. november 2022
Crowdfunding: ako získať čo najviac z crowdfundingovej kampane!
Pre malé a začínajúce spoločnosti môže byť crowdfunding veľmi užitočným nástrojom na získavanie finančných prostriedkov. Prečítajte si tipy, ako viesť úspešnú crowdfundingovú kampaň.
Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.