100% ONLINE ŠTÚDIUM MBA, LLM & DBA ZA CENU OD 4.162 €
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia

Blog

31. máj 2023
Pôvod a význam manažmentu, trendy v manažmente
Všetci sme už de facto manažérmi, pretože riadime sami seba. Naučíme sa to buď na základe životných skúseností, alebo prostredníctvom odborného vzdelávania.
24. máj 2023
Virtuálny asistent s umelou inteligenciou pre študentov MBA
Inštitút CEMI teraz ponúka študentom MBA podporu virtuálneho konzultanta ako vôbec prvá vzdelávacia inštitúcia v Českej republike a na Slovensku.
17. máj 2023
Čo je biohacking a ako ho praktizovať?
Biohacking je komplexný súbor techník, návykov a úprav, ktoré nám pomáhajú cítiť sa lepšie v tele aj v mysli, pretože len tak môžeme naplniť svoj potenciál v práci a v živote všeobecne. Ako na to?
3. máj 2023
Zmiešaný kolektív a age mangement
Priznajme si, že keď muži a ženy, starší a mladší kolegovia pracujú spoločne, je to zvyčajne výhodné pre všetkých vrátane zamestnávateľa. Čo presne prináša zmiešaný tím spoločnosti?
26. apríl 2023
Autentický marketing: využite kúzlo autenticity
Žijete v súlade s tým, čo ukazujete svetu, a pretavujete to do svojho podnikania? Autenticita môže mať zásadný vplyv na úspech v podnikaní. Nakoľko ste teda autentickí vo svojom marketingu?
11. apríl 2023
Kreativita je ako sval, ktorý treba trénovať
Žiadna úspešná spoločnosť sa nezaobíde bez jedinečných nápadov a originálnych riešení.Kreatívni ľudia, či už ako potenciálni šéfovia alebo radoví zamestnanci, sú na trhu práce vyhľadávaným tovarom.
5. apríl 2023
Čo je to prokrastinácia a ako sa jej vyhnúť?
Prokrastinácia je jav, ktorý môže mať negatívny vplyv na život každého z nás. Ide o zbytočné odkladanie práce, ktoré môže viesť k vysokému stresu a nižšej produktivite.
29. marec 2023
Technika Pomodoro: Ako zvýšiť svoju produktivitu pomocou 25-minútových intervalov
Mnohí z nás majú v práci veľa úloh a málokedy vedia, kde začať. Často trávime hodiny sedením a snažíme sa nájsť motiváciu na vykonanie práce. Čo nám pomôže? Technika Pomodoro.
22. marec 2023
Čo je workoholizmus a ako sa mu vyhnúť?
Pracovná etika a workoholizmus nie sú synonymá, hoci sa v našej spoločnosti, ktorá kladie dôraz na pracovný výkon, často zamieňajú. Milujete svoje povolanie? Ste si istí, že nesmerujete k závislosti?
15. marec 2023
Čo je pravda a čo nie? 7 najčastejších mýtov o štúdiu MBA
Uvažujete o štúdiu MBA, ale z nejakého dôvodu si myslíte, že to nie je pre vás. O štúdiu MBA existuje mnoho rozšírených, ale nepravdivých predstáv. Vybrali sme pre vás tie najčastejšie.
1. marec 2023
Čo je mentoring a je pre vás vhodný?
Začínate podnikať, zmenili ste odbornosť, povýšili vás? V týchto zlomových momentoch sa vám budú hodiť informácie a skúsenosti niekoho, kto sa v danej oblasti vyzná lepšie, a práve na to je mentor.
21. február 2023
LinkedIn: ako ho správne využiť pre svoju profesiu?
Existuje sociálna sieť, kde si môžete nájsť prácu, stretnúť sa s ľuďmi rovnakej profesie, mať možnosť prezentovať novinky vo svojom odbore, a to všetko zadarmo.
Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.