100% ONLINE ŠTÚDIUM MBA, MSc & LLM ZA CENU OD 4.162 € - PRIHLÁSENIE LEN DO 30. 9. 2023
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia

Blog

20. september 2023
10 manažérskych aplikácií na zvýšenie produktivity
Manažérska práca je často zložitá a náročná. Správne nástroje a softvér môžu manažérom výrazne uľahčiť život a pomôcť im dosiahnuť vyššiu produktivitu a efektívnosť. Ktoré to sú?
6. september 2023
Medzikultúrna kompetencia ako kľúč ku konkurenčnej výhode
Znalosť obchodnej etikety je dôležitým prínosom, ale podobne ako v prípade spoločenskej etikety sa zvyky a normy v jednotlivých kultúrach líšia.
10. august 2023
Poznáte tieto typy vedenia? A ktorý z nich je pre vás ten pravý?
V súčasnosti je efektívne vedenie kľúčovým prvkom úspechu organizácií. Existuje mnoho rôznych prístupov k vedeniu, pričom každý z nich má svoje vlastné charakteristiky, výhody a výzvy.
24. júl 2023
Ako napísať životopis?
Dobre vypracovaný životopis je vstupenkou na pracovný pohovor, ktorý náborový pracovník neponúkne na mieste. Nepozná vás osobne, takže ho ešte musíte zaujať svým CV.
12. júl 2023
Tí, ktorí ešte nepodnikajú, môžu začať podnikať vďaka programu MBA
Väčšina študentov MBA sú zamestnanci, ktorí túžia po lepšej kariére. Je však možné, že takto získané vedomosti a skúsenosti im dajú podnet na založenie vlastného podniku.
31. máj 2023
Pôvod a význam manažmentu, trendy v manažmente
Všetci sme už de facto manažérmi, pretože riadime sami seba. Naučíme sa to buď na základe životných skúseností, alebo prostredníctvom odborného vzdelávania.
24. máj 2023
Virtuálny asistent s umelou inteligenciou pre študentov MBA
Inštitút CEMI teraz ponúka študentom MBA podporu virtuálneho konzultanta ako vôbec prvá vzdelávacia inštitúcia v Českej republike a na Slovensku.
17. máj 2023
Čo je biohacking a ako ho praktizovať?
Biohacking je komplexný súbor techník, návykov a úprav, ktoré nám pomáhajú cítiť sa lepšie v tele aj v mysli, pretože len tak môžeme naplniť svoj potenciál v práci a v živote všeobecne. Ako na to?
3. máj 2023
Zmiešaný kolektív a age mangement
Priznajme si, že keď muži a ženy, starší a mladší kolegovia pracujú spoločne, je to zvyčajne výhodné pre všetkých vrátane zamestnávateľa. Čo presne prináša zmiešaný tím spoločnosti?
26. apríl 2023
Autentický marketing: využite kúzlo autenticity
Žijete v súlade s tým, čo ukazujete svetu, a pretavujete to do svojho podnikania? Autenticita môže mať zásadný vplyv na úspech v podnikaní. Nakoľko ste teda autentickí vo svojom marketingu?
11. apríl 2023
Kreativita je ako sval, ktorý treba trénovať
Žiadna úspešná spoločnosť sa nezaobíde bez jedinečných nápadov a originálnych riešení.Kreatívni ľudia, či už ako potenciálni šéfovia alebo radoví zamestnanci, sú na trhu práce vyhľadávaným tovarom.
5. apríl 2023
Čo je to prokrastinácia a ako sa jej vyhnúť?
Prokrastinácia je jav, ktorý môže mať negatívny vplyv na život každého z nás. Ide o zbytočné odkladanie práce, ktoré môže viesť k vysokému stresu a nižšej produktivite.
Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.