100% ONLINE ŠTÚDIUM MBA, MSc & LLM ZA CENU OD 4.162 € - PRIHLÁSENIE DO 30. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia

Ing. Denisa Bláhová

Ing. Denisa Bláhová

VYUČUJEM V TÝCHTO ODBOROCH *

* V prípade, že sa tu nezobrazuje žiadny obor, lektor vyučuje voliteľné predmety.

Ing. Denisa Bláhová

Od roku 1995 pracuje v oblasti riadenia obchodných procesov, marketingu, obchodných rokovaní, osobného rozvoja a komunikácie. Pracovala ako manažérka kvality a projektová manažérka v technických B2B automobilových oblastiach, ako manažérka propagácie a komunikácie v skupine podnikového skla s celosvetovou pôsobnosťou Preciosa, a.s. a ako obchodná a marketingová manažérka v spoločnosti Nobilis Tilia s.r.o., ktorá vyvíja a vyrába unikátnu českú prírodnú kozmetiku.

Viac ako 7 rokov pôsobí na voľnej nohe, venuje sa poradenstvu v oblasti marketingu, obchodu a firemných procesov, pomáha pri firemnej komunikácii, riadení tímu, facilitácii osobných a tímových tém, mentoringu a podpore svojich klientov na ich vlastnej ceste, dôvere v seba a svoje schopnosti.

Vyštudovala textilnú chémiu, polyméry a zušľachťovanie na Technickej univerzite v Liberci. Počas svojho dlhoročného odborného a osobného vzdelávania absolvovala množstvo manažérskych, marketingových a komunikačných kurzov, dvojročný sebavýchovný psychoterapeutický výcvik, facilitačný výcvik a v neposlednom rade je profesionálnou cvičiteľkou jogy a jogovej terapie. Súhra tela a mysle je dôležitá vo všetkých oblastiach života.

So svojimi súkromnými a firemnými klientmi rieši komplexné pohľady na ich život, od profesionálnych cez rodinné okolnosti, formy vzťahov, vnímanie seba, vitalitu tela až po autenticitu prejavu a osobný pocit bytia.

Kombinuje manažérske postupy s technikami z oblasti osobnostného rozvoja.

Presadzuje názor, že máme jeden čas, jeden život a je len na nás, ako s ním naložíme.

Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.