100% ONLINE ŠTÚDIUM MBA, MSc & LLM ZA CENU OD 4.162 € - PRIHLÁSENIE LEN DO 30. 9. 2023
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia

PhDr. Petr Šulc

Vyučujem tieto predmety:

PhDr. Petr Šulc

VYUČUJEM V TÝCHTO ODBOROCH *

* V prípade, že sa tu nezobrazuje žiadny obor, lektor vyučuje voliteľné predmety.

PhDr. Petr Šulc

Základy poradenskej a lektorskej činnosti PhDr. Petra Šulca vychádzajú z jeho vysokoškolského štúdia. História naučila Petra Šulca dobre pracovať s prameňmi - starostlivo ich vyhľadávať, dôkladne analyzovať a potom ich komplexne a presvedčivo využívať. Klasická filológia ho priviedla k tomu, že ku komunikácii treba pristupovať opatrne a s nadšením a že forma je zvyčajne dôležitejšia ako obsah. Pedagogika mu umožnila využívať pri vyučovaní rôzne metódy a psychológia mu pomohla lepšie vnímať individuálny prístup a vyvážiť racionalitu a emocionalitu.

Manažérske skúsenosti získal Petr Šulc v nadnárodných spoločnostiach, kde riadil niekoľko rôznych oddelení a podieľal sa na viacerých projektoch súvisiacich so zmenou organizačnej štruktúry, redizajnom procesov či vývojom nových produktov.

V súčasnosti pomáha firmám a ich zamestnancom rozvíjať sa, stať sa efektívnejšími, úspešnejšími a spokojnejšími v práci a pracuje striedavo a podľa potreby v rolách lektora, trénera alebo kouča. Jeho vzdelávacie programy sa zameriavajú na rôzne oblasti riadenia podnikov (vedenie a riadenie ľudí, firemná stratégia, projektové riadenie, efektívnosť procesov, interná komunikácia atď.)

Video

Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.