100% ONLINE ŠTÚDIUM MBA, LLM & DBA ZA CENU OD 4.163 €
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia

MBA za jeden rok

19. február 2017
MBA za jeden rok

Master of Business Administration (MBA) patrí celosvetovo medzi najobľúbenejšie formu ďalšieho profesijného vzdelávania. Jeho obľuba rastie aj v Českej republike. A dôvodov je hneď niekoľko. Od tých založených na vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie cez tie finančné, ktoré súvisia s kariérnom rastom, až po tie praktické, súvisiace so spôsobom a formou štúdia. Práve praktická stránka vzdelávacieho procesu je dôvodom, prečo je MBA stále obľúbenejším typom ďalšieho vzdelávania.

 

Prečo to tak je? Vďaka možnostiam, ktoré štúdium MBA ponúka. Študovať je totiž možné online a navyše počas relatívne krátkeho času. Na vytúžený titul si totiž študenti môžu siahnuť už po jednom roku štúdia. Získať titul MBA za jeden rok nie je skutočne nič nereálneho. mnoho absolventov CEMI sa o tom presvedčilo na vlastnej koži. Nezáleží totiž na tom, ako dlho študujete, ale ako efektívne vaše štúdium je. S dĺžkou štúdia v žiadnom prípade nerastie jeho kvalita a efektivita, pretože tá súvisí výhradne s konkrétnou vzdelávacou inštitúciou.


MBA za jeden rok má rad výhod, ktoré súvisia aj s typom študentov. Štúdium totiž využívajú predovšetkým manažéri a zamestnanci, ktorí túžia po profesijnom raste. A ak túžite po profesionálnom raste, chcete ho hneď a nie čakať niekoľko rokov na získanie titulu. Nehovoriac o pracovnej vyťaženosti študentov, ktorí práve jednoročné štúdium oceňujú najviac. Hoci jednoročné štúdium k tomu zvádza, titul MBA nemožno získať ľahko a rýchlo bez snahy študenta. Vždy je na jeho získanie dôležitá usilovnosť a študijné úsilie.

 

Nezáleží teda na tom, či študujete MBA rok alebo dva, ale na tom, ako prínosné pre vás štúdium je. Preto vyberajte kvalitné vzdelávacie inštitúcie, zaujímajte sa o lektory, referencie absolventov, ale aj na odbory, ktoré konkrétne škola poskytuje. Vďaka tomu sa uistíte, či pre vás bude získanie titulu MBA za jeden rok prínosné alebo nie.

Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu STEM/MARK mezi 200 absolventy MBA studia na institutu CEMI z let absolvování 2012-2018.