100% ONLINE ŠTÚDIUM MBA, LLM & DBA ZA CENU OD 4.163 €
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia

Výhody titulu MBA oproti akademickým titulom

17. júl 2017
Výhody titulu MBA oproti akademickým titulom

Titul MBA nie je akademickým titulom, ale je titulom, ktorý sa získa v rámci neakademického člena profesionálneho vzdelávania. Oproti klasickému akademickému titulu ale prináša absolventom rad špecifických výhod.

V prvom rade sa jedná o medzinárodne uznávaný titul, ktorý je veľmi často požadovaný od vrcholových manažérov medzinárodných firiem. MBA je titulom značiacom hlboké znalosti konkrétnej oblasti, ktoré sú plne uplatniteľné v praxi. MBA štúdium je rozšírenia a prehĺbenia vysokoškolského štúdia, kedy získané znalosti je možné využívať ihneď v profesijnom živote. Akademické tituly značí rozsiahle teoretické znalosti, zatiaľ čo tituly MBA sú známkou hlbokých praktických znalostí, ktoré sú pre zamestnávateľov atraktívnejšie, a preto vyhľadávanejšia.

Titul MBA je prestížnym titulom, ktorý zvýhodňuje jeho držiteľa na pracovnom trhu. Je známkou toho, že je pre vás dôležité ďalšie vzdelávanie a sebarozvoj. Titul MBA vám môže otvoriť vrátka, ktorá by bola s klasickým vysokoškolským titulom uzavretá.

Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu STEM/MARK mezi 200 absolventy MBA studia na institutu CEMI z let absolvování 2012-2018.